Pytania i odpowiedzi
Jak mogę wyczyścić kubek?
Odkręć plastikową pokrywkę od plastikowego kołnierza. Oddziel kołnierz i osłonkę od silikonowego kubka. Umieść wszystko na górnej półce zmywarki lub umyj ręcznie.
Jak ponownie zmontować kubek po czyszczeniu?
  1. Raz – umieść plastikowy kołnierz, gwintowaną stroną do góry, nad silikonową miseczką.
  2. Dwa – zegnij miseczkę w kształt litery “C” i przepchnij przez kołnierz.
  3. Trzy – upewnij się, że uszczelka (tj. górny grzbiet silikonowy kubka) znajduje się w pobliżu i całkowicie powyżej górnej części kołnierza z tworzywa sztucznego.
  4. Cztery – przykręć wieko mocno do plastikowego kołnierza, aby zapewnić odpowiednie uszczelnienie.

Zobacz też jak składać i rozkładać kubek Stojo Biggie

Czy mogę umieścić kubek w plecaku, torebce lub innej torbie, gdy jest napełniony napojem?

Nie radzimy wkładać kubka do torby, gdy jest wypełniony napojem. Chociaż ciecz najprawdopodobniej nie wycieknie, istnieje szansa, że coś nieumyślnego może się wydarzyć, a my nie chcemy, aby Twój kubek Stojo był winien przemoczonej torebce. Na przykład, jeśli stoper ustnika zostanie przycięty na suwaku, może się wyrwać, a płyn wyleje się z dzióbka. Chcemy, byś czuł i czuła się całkowicie komfortowo, składając kubek w dysk i wrzucając go do torby, gdy jest ona w większości wolna od płynu (jeśli w kubku pozostanie trochę wilgoci i płynu, nie będą one wyciekać po prawidłowym zamknięciu kubka).

Jak ciepły robi się silikon, gdy napełnia się go gorącym napojem?
Przenikanie ciepła przez “nagi” silikonowy kubek jest podobne do przenoszenia ciepła przez jednorazowy papierowy kubek bez osłonki.
Czy materiały są wolne od BPA i ftalanów?
Oczywiście! Używamy wyłącznie polipropylenu klasy FDA (tworzywo recyklingowe #5) i gumy silikonowej z certyfikatem LFGB (LFGB to norma unijna uważana za bardziej rygorystyczną niż FDA). Podczas montażu nie używamy również kleju.
Gdzie są produkowane kubki Stojo?
Kubki są produkowane w sposób odpowiedzialny w Chinach. Podzielamy wiele obaw związanych z produkcją kubków i zapewniamy, że operacje związane z produkcją spełniają akceptowalne standardy dotyczące jakości, bezpieczeństwa, uczciwej pracy, etycznych praktyk biznesowych i odpowiedzialności za środowisko. Nasz partner w zakresie produkcji i zaopatrzenia utrzymuje certyfikaty w zakresie systemów zarządzania jakością (ISO 9001) i systemu zarządzania środowiskowego (ISO 14001).
Czy mogę zamówić inne kolory?
To, co widzisz, jest tym, co dostajesz, ale chcielibyśmy zaprojektować więcej kolorów w przyszłości (a może nawet kombinacje kolorów). Jakie są twoje sugestie? Napisz do nas na pomoc@stojo.pl i daj nam znać, jaki kolor chcesz zobaczyć!
Czy kubek jest odporny na wysoką temperaturę?

Tak, możesz używać swojego Stojo z gorącymi i zimnymi napojami. Kubek wytrzymuje temperatury od 0-100 st C, dzięki czemu możesz zalać swoją ulubioną kawę lub herbatę bezpośrednio w kubku. Możesz użyć składanego kubka Stojo również do koktajli i smoothie, szczególnie w kubku ze składaną słomką Biggie, dzięki czemu będziesz czuć się świetnie i wyglądać jeszcze lepiej!

Jaka jest gwarancja na Stojo?

Zależy nam na tym, by oferować trwałe i funkcjonalne rozwiązania, również zgodne z ideą zero waste / less waste. Kubek Stojo objęty jest 2 letnią gwarancją Producenta, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim kubkiem przez długi czas. Faktem jest, że pierwsze egzemplarze, stworzone jako testowe są do tej pory w użyciu i nie noszą śladów zużycia (od 2016 roku)!

Czy kubek nie przechodzi zapachami i smakami napojów?

Składany kubek Stojo nie przechodzi zapachami ani smakami, jest neutralny dla napojów. Użyte materiały najwyższej jakości dają na to gwarancję. Oczywiście przy użyciu mocno esencjonalnej, aromatycznej kawy trzeba umyć kubek. Można też użyć połączenia gorącej wody z sodą oczyszczoną lub octem, które neutralizują zapachy i smaki. Kubek Stojo nie ma żadnych zakamarków, w których może się osadzić resztka napoju.

Czy mogę kubek Stojo używać w mikrofalówce?

Tak, Stojo jest odporny na używanie w mikrofalówce i posiada znaczek Microwave Safe, co oznacza bezpieczeństwo dla Użytkownika i urządzenia. Możesz podgrzewać kawę lub herbatę, szczególnie w chłodniejsze dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium