Jak mogę wyczyścić kubek?
Odkręć plastikową pokrywkę od plastikowego kołnierza. Oddziel kołnierz i osłonkę od silikonowego kubka. Umieść wszystko na górnej półce zmywarki lub umyj ręcznie.
Jak ponownie zmontować kubek po czyszczeniu?
Raz – umieść plastikowy kołnierz, gwintowaną stroną do góry, nad silikonową miseczką.
Dwa – zegnij miseczkę w kształt litery “C” i przepchnij przez kołnierz.
Trzy – upewnij się, że uszczelka (tj. górny grzbiet silikonowy kubka) znajduje się w pobliżu i całkowicie powyżej górnej części kołnierza z tworzywa sztucznego.
Cztery – przykręć wieko mocno do plastikowego kołnierza, aby zapewnić odpowiednie uszczelnienie.
Czy mogę umieścić kubek w plecaku, torebce lub innej torbie, gdy jest napełniony napojem?

Nie radzimy wkładać kubka do torby, gdy jest wypełniony napojem. Chociaż ciecz najprawdopodobniej nie wycieknie, istnieje szansa, że coś nieumyślnego może się wydarzyć, a my nie chcemy, aby Twój kubek Stojo był winien przemoczonej torebce. Na przykład, jeśli stoper ustnika zostanie przycięty na suwaku, może się wyrwać, a płyn wyleje się z dzióbka. Chcemy, byś czuł i czuła się całkowicie komfortowo, składając kubek w dysk i wrzucając go do torby, gdy jest ona w większości wolna od płynu (jeśli w kubku pozostanie trochę wilgoci i płynu, nie będą one wyciekać po prawidłowym zamknięciu kubka).

Jak ciepły robi się silikon, gdy napełnia się go gorącym napojem?
Przenikanie ciepła przez “nagi” silikonowy kubek jest podobne do przenoszenia ciepła przez jednorazowy papierowy kubek bez osłonki. Gdy Twoja kawa lub herbata jest najgorętsza, plastikowa pokrywka i osłonka umożliwiają wygodne trzymanie filiżanki przy minimalnym przenikaniu ciepła do dłoni.
Czy materiały są wolne od BPA i ftalanów?
Oczywiście! Używamy wyłącznie polipropylenu klasy FDA (tworzywo recyklingowe #5) i gumy silikonowej z certyfikatem LFGB (LFGB to norma unijna uważana za bardziej rygorystyczną niż FDA). Podczas montażu nie używamy również kleju.
Gdzie są produkowane kubki Stojo?
Kubki są produkowane w sposób odpowiedzialny w Chinach. Podzielamy wiele obaw związanych z produkcją kubków i zapewniamy, że operacje związane z produkcją spełniają akceptowalne standardy dotyczące jakości, bezpieczeństwa, uczciwej pracy, etycznych praktyk biznesowych i odpowiedzialności za środowisko. Nasz partner w zakresie produkcji i zaopatrzenia utrzymuje certyfikaty w zakresie systemów zarządzania jakością (ISO 9001) i systemu zarządzania środowiskowego (ISO 14001).
Jak mogę zamówić duży kubek?

Tak, mamy już kubki 470ml Biggie! Wejdź na zakładkę Biggie i wybierz swój kolor.

Czy mogę zamówić inne kolory?
To, co widzisz, jest tym, co dostajesz, ale chcielibyśmy zaprojektować więcej kolorów w przyszłości (a może nawet kombinacje kolorów). Jakie są twoje sugestie? Napisz do nas na pomoc@stojo.pl i daj nam znać, jaki kolor chcesz zobaczyć!