Jaki kubek do auta dla kierowców?

Jaki kubek do auta dla kierowców?

Pojemność

W trakcie pokonywania wielu kilometrów zwiększa się szansa na odczucie pragnienia. Dobrze nawodniony organizm lepiej funkcjonuje, a to przekłada się na bezpieczniejszą jazdę. Nierzadko też porządny łyk kawy pomoże w dotarciu do celu. Dlatego na dłuższą podróż poleca się kubki do auta o pojemności ok. 0,5 l. Z kolei do jeżdżenia po mieście (do pracy, do domu itp.) wystarczy 0,2 lub 0,3 l. Wypicie ulubionego napoju z pewnością ukoi nerwy spowodowane staniem w korkach. Jaki kubek do auta oferuje podobne pojemności? Dla przykładu może być to Stojo Biggie 470 ml oraz Stojo Pocket 355 ml, które znajdziesz na naszej stronie.

Dodatkowa osłona

Sparzenie się gorącym kubkiem to nic przyjemnego. Poza tym taki incydent może wytrącić z równowagi, co jest niewskazane podczas prowadzenia samochodu. Kubki do auta muszą więc posiadać osłonkę termiczną. Dzięki niej uniknie się poparzenia, ale przy okazji pomoże też w utrzymaniu właściwiej temperatury napoju przez wiele godzin od momentu nalania. Wszystkie kubki do auta Stojo posiadają w zestawie osłonkę termiczną, która chowa się do środka po złożeniu.

Słomka

O ile sięgnięcie po kubek do auta jest całkowicie bezpieczne podczas jazdy, to wypicie zawartości może przysporzyć trochę kłopotów. Zwłaszcza jeśli pozostało wewnątrz niewiele napoju. Przechylenie naczynia sprawia, że kierowca traci drogę z oczu – nie można dopuszczać do takiej sytuacji. Jaki kubek do auta będzie dobrym rozwiązaniem? Oczywiście z rurką. Plastikowe elementy łatwo zastąpić bardziej praktycznym i ekologicznym sposobem, do którego należą zintegrowane z naczyniem słomki. Stojo Biggie spełnia wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa, a przy okazji jest całkowicie przyjazny środowisku naturalnemu.

Wielorazowy kubek do auta

Nie mniej istotna jest możliwość wielokrotnego wykorzystywania pojemnika. W tym przypadku od razu przychodzą nam na myśl metalowe kubki. Ich główną wadę stanowi jednak waga. Tymczasem naczynia wykonane z silikonu spożywczego są znacznie lżejsze i poręczniejsze w użytkowaniu. Ponadto wykazują się łatwością w czyszczeniu. Kubki wielorazowe Stojo można bezproblemowo rozłożyć, aby wyczyścić ich wnętrze. Nadają się też do mycia w zmywarce.

Podsumowanie

Nowoczesny kierowca korzysta z nowoczesnych rozwiązań. Kubki Stojo bezsprzecznie do nich należą, dlatego warto zaopatrzyć się w tego typu pojemnik, aby móc w każdej chwili cieszyć się łykiem przyrządzonego we własny sposób napoju. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl