Jak wybrać kubek do pracy w biurze?

Jeśli pracujesz w biurze, z pewnością lubisz mieć pod ręką ulubiony napój. Trudno też oprzeć się kawie, gdy dopada Cię spadek energii lub senność. Wolisz herbatę? Niezależnie od tego, czym raczysz się w ciągu dnia, warto zaopatrzyć się w odpowiedni kubek do pracy. Taki o właściwym rozmiarze, szczelności, a w razie potrzeby utrzymujący odpowiednią temperaturę płynu. Przyjrzymy się bliżej warunkom, którym ma sprostać kubek idealny.

czytaj całość »
Jak kupować świadomie?

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że bezrefleksyjne podążanie za modą nie jest ekologiczne. Kupowanie co sezon nowych butów, odzieży czy torebek tylko dlatego, że pojawiły się w katalogach, nie ma większego sensu, a jedynie napędza konsumpcjonizm. W rezultacie w szafie przybywa ubrań, które założymy najwyżej kilka razy. Jednocześnie pozbywamy się rzeczy, które nie są stare – ich jedyna „wina” to wyjście z mody. Jak kupować świadomie i przerwać to błędne koło?

czytaj całość »
Stojo wspiera Polską Służbę Zdrowia w akcji WOŚP

W tym wyjątkowym czasie zespół Stojo również pracuje z domu. Wiemy, jak ważna jest teraz solidarność społeczna i dlatego trzymamy dystans do siebie i innych. Chcemy też aktywnie wspomagać Polską Służbę Zdrowia, dlatego wspieramy WOŚP i Fundację Siepomaga.

 

czytaj całość »
Jaki kubek do auta dla kierowców?

Kubki do samochodu nie są zbędnym gadżetem. Dla wielu kierowców stały się wręcz nieodłącznym elementem wyposażenia auta. Trudno się temu dziwić – pragnienie może dopaść w każdej chwili, zwłaszcza podczas długich podróży, a nie zawsze pojawia się możliwość zrobienia krótkiego postoju. Dlatego kubki do auta błyskawicznie zyskały na popularności.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl