Butelka z logo firmy. Zwykły gadżet czy element kampanii wizerunkowej?

Butelka z logo firmy. Zwykły gadżet czy element kampanii wizerunkowej?

Świat marketingu zmienia się dynamicznie. Przyzwyczailiśmy się myśleć o gadżetach reklamowych jako o niezbyt skutecznym narzędziu, zwiększającym co najwyżej świadomość marki. Przechodzimy obojętnie wobec długopisów, naklejek i czapek udekorowanych logiem firm. Dlaczego butelka z własnym nadrukiem to coś innego? Kryje się w niej duży potencjał!

Ekologiczna butelka z nadrukiem – pokaż, że klimat jest dla Ciebie ważny 

Świat stara się walczyć z wszechobecnym plastikiem. Mimo to każdego dnia miliony ludzi korzystają z jednorazowych reklamówek, kubków i słomek. Nawet nasza odzież zawiera syntetyczne włókna, które podczas każdego prania uwalniają do środowiska mikroplastik niewidoczny gołym okiem. Skala problemu jest ogromna. Przeciętny człowiek nie ma możliwości, by całkowicie zrezygnować z wykorzystywania przedmiotów wykonywanych ze sztucznych materiałów. Dziś, jako właściciel firmy, możesz pokazać, że zasady zrównoważonego rozwoju nie są dla Ciebie i Twojej firmy obojętne.

Oryginalna butelka z logo firmy nie tylko zwiększy świadomość marki, przyciągając nowych klientów – to także manifest dbania o środowisko oraz wyraz troski o planetę. Klienci są coraz bardziej świadomi następstw kryzysu klimatycznego i starają się wybierać przedmioty wielokrotnego użytku. Zwracają także uwagę na to, z jakich materiałów zostały wykonane. Gadżety, takie jak stojo butelka reklamowa, przyczyniają się do wzrostu zaufania do marki, przez co zwiększa się szansa na dokonanie transakcji.

Wysokiej klasy silikon – czy to pochodzący z recyklingu, czy też dokładnie sprawdzony pod kątem groźnych dla zdrowia substancji, to świetny wybór. Kiedy silikonowa butelka z nadrukiem przestanie spełniać swoją funkcję, znów może zostać poddana procesowi recyklingu. Dzięki temu sprawisz, że Twój gadżet reklamowy nigdy nie wyląduje na wysypisku.

Butelka z własnym nadrukiem – reklama, za którą płacisz tylko raz

Wiele osób pragnie podążać za zdrowym stylem życia. Jedną z zasad jest picie wystarczającej ilości wody w trakcie dnia. Twoja butelka reklamowa może stać się nieodłącznym towarzyszem wycieczek plenerowych, wizyt na siłowni czy nawet zwykłych dni w pracy. Pomyśl, jak wiele innych osób zobaczy logo Twojej firmy. Codziennie mogą to być setki osób. Mocniejszy efekt uzyskasz, wykorzystując ciekawy design lub niecodzienne kolory. 

Decydując się na produkt, taki jak butelka z własnym nadrukiem dobrze wiesz, że to przedmiot codziennego użytku. W przeciwieństwie do koszulek z logiem firmy, pendrive’ów czy smyczy, to rzecz, która faktycznie się przydaje. Codziennie zauważy ją mnóstwo ludzi. To tak, jakbyś zapłacił za billboard na przystanku autobusowym i za jednym razem wykupił go na kilka lat. Im trwalszych materiałów użyjesz do produkcji butelki, tym większa gwarancja sukcesu. 

Z pomocą dzisiejszych technologii możesz skorzystać z nowoczesnych technik druku. Umieść na butelce – wykonanej z dowolnych materiałów – kolorowe logo, opatrzone dodatkowo ciekawym lub zabawnym hasłem. Taki napis świetnie wytrzymuje zmywanie w zmywarce. Dzięki temu butelka z logo firmy nie zajmuje miejsca w zlewie i nie trzeba się przejmować jej czyszczeniem. Potencjalni klienci docenią troskę o ich wygodę.

Butelka z nadrukiem – jak wybrać właściwą?

Przede wszystkim unikaj materiałów, których nie można poddać recyklingowi. Kiepski plastik to rozwiązanie szkodliwe zarówno dla środowiska, jak i własnego zdrowia. Podczas spożywania żywności przechowywanej w pojemniku z tego tworzywa, do organizmu przedostają się groźne mikrocząsteczki. Ftalany, ołów, BPA wpływają negatywnie na rozwój i funkcjonowanie. By faktycznie działać na korzyść środowiska, wybierz butelki z silikonu pozbawionego tych szkodliwych związków. Alternatywnym rozwiązaniem jest szkło lub metal. Te dwa materiały rozkładają się wolno, ale w prosty sposób możemy poddać je recyklingowi, nie tracąc na jakości.

Dobre przesłanie, uniwersalność rozwiązania, a także jego ponadczasowość – to wszystko sprawia, że butelka reklamowa to jeden z najlepszych gadżetów. Dzięki niej pokażesz potencjalnym klientom, że dbasz o środowisko, a w dodatku stworzysz pożyteczny produkt, który będzie promował Twoje usługi przez lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl