Ekologiczne gadżety w firmie – propozycje

Ekologiczne gadżety w firmie – propozycje

Firma to miejsce, w którym istotna jest nie tylko praca i wykonywanie poleconych obowiązków, ale także narzędzia i przybory, które pomagają w ich sprawnym wykonywaniu. To również wiele gadżetów z logo firmy, które niejednokrotnie pełnią funkcje reklamowe. W dobie dbania o środowisko i wspólne dobro planety, tego typu biodegradowalne produkty komunikują o marce znacznie więcej niż samo logo! Sprawdź, w jakie eko gadżety firmowe warto się wyposażyć.

Dlaczego ekologiczne gadżety reklamowe to dobry pomysł?

Wskutek wytwarzania przez człowieka ogromnej liczby odpadów i korzystania z coraz większej ilości artykułów wykonanych z tworzyw sztucznych, dotykamy problemu składowania rosnącej liczby odpadów i zanieczyszczania naszej planety. Na szczęście świadomość społeczna w kwestii dbania o środowisko naturalne wzrasta i coraz więcej osób stara się korzystać z produktów ekologicznych, możliwych poddaniu recyklingowi oraz biodegradowalnych.

Doskonałym sposobem na zadbanie o środowisko i pomoc naszej planecie są eko gadżety firmowe, które tak samo dobrze, a niekiedy nawet lepiej, sprawdzają się w trakcie użytkowania niż produkty tradycyjne. To nie tylko przybory biurowe, takie jak notesy czy długopisy reklamowe. Ekologiczne mogą być również talerze, kubki i przedmioty użytku osobistego, które świetnie sprawdzają się w trakcie przerw czy w drodze do pracy. Tego typu produkty z logo firmy mogą stanowić też dobry produkt, który będzie miłym prezentem dla kontrahentów.

Ekologiczne długopisy reklamowe i inne przybory przyjazne środowisku

Jednym z przyjaznych środowisku artykułów promocyjnych są ekologiczne długopisy reklamowe, które sprawdzają się równie dobrze, jak ich popularne wersje wykonane z plastiku. To zazwyczaj produkty utworzone w procesie recyklingu, które wykonane są ze sztywnego i bardzo wygodnego w trzymaniu kartonu. Ponadto długopisy reklamowe ekologiczne również mogą występować w wielu kolorach, które doskonale współgrać będą z barwami charakterystycznymi dla firmy, lub świetnie podkreślą umieszczone na nich logo. Można też wybrać wiele ich modeli, które stanowić będą ciekawą odmianę dla popularnych plastikowych fasonów.

Ekologiczne długopisy reklamowe to jednak niejedyne propozycje wśród gadżetów przyjaznych środowisku. Trafionym i praktycznym uzupełnieniem będą również notesy wykonane z makulatury. To świetny pomysł na subtelny gadżet, który warto dodać do teczki ofertowej, zakupionego towaru lub usługi czy też folderu informacyjnego.

Sama teczka ofertowa również może być wykonana z materiałów odzyskanych. Wbrew przekonaniu wielu osób tego typu artykuły prezentują się bardzo korzystnie i wcale nie muszą odbiegać swoją jakością i wytrzymałością od standardowych rozwiązań.

Eko gadżety firmowe przydatne nie tylko w biurze

Gadżety reklamowe utrzymane w klimacie troski o środowisko to nie tylko standardowe rozwiązania takie jak notesy, teczki czy długopisy reklamowe ekologiczne. Elementy te wraz z folderami i innymi materiałami promocyjnymi dotyczącymi firmy spakować można w materiałowe torby ekologiczne, które również dostępne są w wielu kolorach.

Dodatkowo torby ekologiczne zamówić można z nadrukiem, dzięki czemu z powodzeniem znajdzie się na nich firmowe logo. Tego typu torba wielorazowego użytku posłuży nie tylko podczas zakupów, ale również przenoszenia wielu rzeczy, a umieszczone na niej logo, stanowić będzie dodatkową reklamę.

Makulatura, karton, tkanina to jednak niejedyne surowce ekologiczne, które wykorzystać można w celach reklamowych. Jest wśród nich także bambus, z którego wykonywanych jest wiele przydatnych na co dzień elementów. Ciekawym gadżetem może być w tym przypadku breloczek wyposażony w specjalne wyżłobienie. Posłuży on jako podstawka pod smartfon. Inna ciekawa propozycja to podłużny bambusowy element z lampką led wewnątrz, który doczepiony do kluczy, pewnie nie raz przyda się jako podręczna latarka.

Ekologiczne gadżety reklamowe codziennego użytku

Oryginalnym pomysłem na ekologiczne gadżety reklamowe mogą być również przedmioty, z których chętnie skorzystają zarówno klienci firmy, jak i pracownicy. Tego typu produkty podarowane współpracownikom to miły gest, który po pierwsze – ułatwi im życie, po drugie – podniesie renomę firmy w związku z dbaniem o pracowników i jednocześnie o środowisko i po trzecie – oryginalność gadżetu wraz z logo firmy zwiększy zasięg odbiorców przedsiębiorstwa. Jaki gadżet to umożliwi?

Dobrym przykładem mogą tu być kubki i naczynia ekologiczne wielorazowego użytku i wykonane z materiałów przyjaznych środowisku. Zastosowanie takiego rozwiązania w firmie znacznie ograniczy ilość zużywanego plastiku choćby w postaci samych zużywanych dziennie kubeczków plastikowych czy opakowań na wynos. Codzienne ich przynoszenie również nie musi być kłopotliwe, choćby przez zajmowanie cennego miejsca w torbie pakowanej na cały dzień. Interesującym rozwiązaniem są ekologiczne, wielorazowe kubki składane o różnych pojemnościach, które po użyciu z łatwością zmieszczą się w każdej torebce, nawet tej z laptopem!

Jakie korzyści mogą przynieść firmie ekologiczne gadżety reklamowe?

Zastosowanie eko gadżetów reklamowych to sygnał, że firmie zależy nie tylko na własnych zyskach, ale też dbaniu o wspólne dobro. To znak, że jej filozofia jest nowoczesna, zgodna z nurtem najnowszych trendów i podąża za najnowszymi rozwiązaniami. Eko gadżety firmowe to także zyskanie w oczach klienta, który dostrzeże w przedsiębiorstwie nie tylko jednostkę handlową, ale również całą społeczność, jako jeden wspólny organizm, któremu nieobce są ogólnoświatowe problemy, i który aktywnie dba o wspólne dobro wszystkich.

Dodatkową korzyścią płynącą z wykorzystania w firmie ekologicznych gadżetów reklamowych jest również ich cena. Niejednokrotnie to kwoty znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych produktów reklamowych, co pozytywnie wpłynie na budżet firmy. Oszczędność może być również możliwością zakupu gadżetów, których dotąd przedsiębiorstwo nie oferowało. To dobry sposób na zadbanie o dotychczasowych klientów i pozyskanie nowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl