Jak wybrać kubek do pracy w biurze?
Jak wybrać kubek do pracy w biurze?

Jeśli pracujesz w biurze, z pewnością lubisz mieć pod ręką ulubiony napój. Trudno też oprzeć się kawie, gdy dopada Cię spadek energii lub senność. Wolisz herbatę? Niezależnie od tego, czym raczysz się w ciągu dnia, warto zaopatrzyć się w odpowiedni kubek do pracy. Taki o właściwym rozmiarze, szczelności, a w razie potrzeby utrzymujący odpowiednią temperaturę płynu. Przyjrzymy się bliżej warunkom, którym ma sprostać kubek idealny.

czytaj całość »
Jak kupować świadomie?
Jak kupować świadomie?

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że bezrefleksyjne podążanie za modą nie jest ekologiczne. Kupowanie co sezon nowych butów, odzieży czy torebek tylko dlatego, że pojawiły się w katalogach, nie ma większego sensu, a jedynie napędza konsumpcjonizm. W rezultacie w szafie przybywa ubrań, które założymy najwyżej kilka razy. Jednocześnie pozbywamy się rzeczy, które nie są stare – ich jedyna „wina” to wyjście z mody. Jak kupować świadomie i przerwać to błędne koło?

czytaj całość »
Stojo wspiera Polską Służbę Zdrowia w akcji WOŚP
Stojo wspiera Polską Służbę Zdrowia w akcji WOŚP

W tym wyjątkowym czasie zespół Stojo również pracuje z domu. Wiemy, jak ważna jest teraz solidarność społeczna i dlatego trzymamy dystans do siebie i innych. Chcemy też aktywnie wspomagać Polską Służbę Zdrowia, dlatego wspieramy WOŚP i Fundację Siepomaga.

 

czytaj całość »
Jaki kubek do auta dla kierowców?
Jaki kubek do auta dla kierowców?

Kubki do samochodu nie są zbędnym gadżetem. Dla wielu kierowców stały się wręcz nieodłącznym elementem wyposażenia auta. Trudno się temu dziwić – pragnienie może dopaść w każdej chwili, zwłaszcza podczas długich podróży, a nie zawsze pojawia się możliwość zrobienia krótkiego postoju. Dlatego kubki do auta błyskawicznie zyskały na popularności.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl